FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

MWP

Dołączył: 09 Sie 2007
Posty: 57

PostWysłany: Pon 19:17, 27 Sie 2007    Temat postu:

Czy ta decyzja jest pewna, że KSN przegrał walkowerem. dzisiaj czytałem w Wyborczą i nic nie pisze na ten temat.
MWP

Posty: 57

PostWysłany: Pon 19:31, 27 Sie 2007    Temat postu:

A jednak prawda .... artykuł z [link widoczny dla zalogowanych]

WIELKA SZKODA

Jędrzejowianie wyjechali do Dębicy już w piątek, bo solidnie przygotowywali się do sobotniego meczu. Trener Robert Stachurski zapowiadał niespodziankę i słowa dotrzymał. Jego zespół zagrał bardzo poprawnie i zasłużenie pokonał przeciętnie prezentującą się drużynę Wisłoki. Cóż z tego jednak, skoro błąd kierownika drużyny A.F spowoduje, że najprawdopodobniej Wisłoka dostanie punkty walkowerem.

A wszystko przez niedopatrzenie. W 88 minucie na boisko wszedł Łukasz Laskowski, który nie był wpisany do protokołu zawodów. Sędzia tak opisał całe zdarzenie: (pisownia oryginalna): "W 87 minucie w drużynie gości wszedł na boisko zawodnik z nr 15 Laskowski Łukasz za zawodnika nr 9 Myśliwy Krzysztof.

Po zawodach stwierdziłem, że zawodnik z nr 15 nie był wpisany do sprawozdania z zawodów. Po poinformowaniu kierownika drużyny gości o w/w fakcie kierownik chciał dokonać wpisu do sprawozdania. Po przekazaniu mu wiadomości o braku możliwości dopisania zawodnika kierownik wziął sprawozdanie, podarł i wyszedł z szatni sędziowskiej”.

Wydaje się, że w tych okolicznościach decyzja Wydziału Gier Lubelskiego ZPN, prowadzącego rozgrywki trzeciej ligi, może być tylko jedna.

Szkoda że taki "pech” przytrafił się ekipie Naprzodu, bo na boisku jędrzejowianie w pełni na zwycięstwo zasłużyli. W pierwszej połowie mieli kilka sytuacji (między innymi Puchrowicz trafił z 25 metrów w spojenie), a trzy minuty przed przerwą po akcji Wójcickiego niezawodny Myśliwy pokonał bramkarza gospodarzy.

Jędrzejowski napastnik miał też kilka dogodnych sytuacji w drugiej połowie, ale zabrakło mu zimnej krwi pod bramką rywali. Dodać trzeba, że bardzo dobry mecz rozegrał bramkarz Naprzodu Rafał Chudzik.
MUCHA

Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 58

Skąd: J-ów

PostWysłany: Wto 12:12, 28 Sie 2007    Temat postu:

Nasz klub doczekał się nowego wdzianka... Nie jestem pewien czy to taki jaki przedstawiam ale w takim stroju piłkarze wystapili w Dębicy...

A to link do opisu meczu na jakiejś stronie Dębickiej. W artykule jest jedna fotka przedstawiająca naszych piłkarzy w nowych trykotach :P

Posty: 1

PostWysłany: Wto 16:49, 28 Sie 2007    Temat postu: A czy w wisłoce też nie występował nieuprawniony zawodnik?

Według mnie w poprzedniej kolejce Kalita z Wisłoki dostał czerwoną kartkę (mecz z Przebojem Wolbrom), więc teraz chyba powinien pauzować?
Mam rację?
MUCHA

Posty: 58

Skąd: J-ów

PostWysłany: Wto 19:04, 28 Sie 2007    Temat postu:

szukałem informacji na ten temat ale nie moge jakoś znaleźć...

warto to lepiej sprawdzić bo jeśli naprawde tak było to koleś nie mógł grac w meczu przeciwko Naprzodowi a ten kalita to chyba grający trener
MUCHA

Posty: 58

Skąd: J-ów

PostWysłany: Wto 19:13, 28 Sie 2007    Temat postu:

Co do tej kartki to jednak chyba jest prawda koleś grał z czerwoną kartką chciaż nie powinien chyb apominno sie to gdzieś zgłosić bo tego nie mozna tak zdostawić
MUCHA

Posty: 58

Skąd: J-ów

PostWysłany: Wto 19:27, 28 Sie 2007    Temat postu:

Na stronie PZPN znalazłem przepis mówiący dokładnie o tym jak się postepuje z Piłkarzem który został ukarany czerwoną kartką

[link widoczny dla zalogowanych] poczytajcie "sprawy dyscyplinarne"
MWP

Posty: 57

PostWysłany: Wto 20:05, 28 Sie 2007    Temat postu:

A był już 10 plac, a teraz jesteśmy na ostatnim 17 miejscu.

Qrwa mać Exclamation
MWP

Posty: 57

PostWysłany: Wto 20:09, 28 Sie 2007    Temat postu:

Kiero się pomylił to fakt. Ale czy pamiętacie była podobna sytuacja w 4 lidze , wtedy pan A.F dopatrzył się takiego samego błędu jednych z rywali. ( o ile dobrze pamiętam była taka sytuacja Ale mogę się mylić ......)
Focus

Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 615

Skąd: Green Point

PostWysłany: Wto 20:12, 28 Sie 2007    Temat postu:

[link widoczny dla zalogowanych] Przeczytajcie sobie Komentarz od "Łazarek"
ŁukaszK

Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 177

Skąd: Reymonta

PostWysłany: Wto 20:41, 28 Sie 2007    Temat postu: :)

PostWysłany: Wto 21:47, 28 Sie 2007    Temat postu:

Jak ktos chetny niech napisze e-mail do lubelskiego ozpn-u z wiadomoscia o graniu w skladnie Wisłoki, gracze ukaranego czerwona kartka.
yz

Posty: 1

PostWysłany: Wto 23:04, 28 Sie 2007    Temat postu:

MUCHA napisał:

dla Ciebie PAN KALITA

mogł grać bo z boiska w Wolbromiu wyleciał za 2 żółtą a w konsekwencji czerwona kartkę a ta w takim przypadku pozwala na gre w następnym meczu

Poczytajcie nowy regulamin zanim śladem pana kierownika też się delikatnie mówiąc zbłaźnicie