Nowaczek
Dołączył: 10 Sty 2007
Posty: 231
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: RTA
|
Wysłany: Czw 20:13, 14 Sty 2010 Temat postu: Terminarz 2010 |
|
|
Glinik Gorlice - Orlicz Suchedniów 13 marca, 13:00
Juventa Starachowice - Górnik Wieliczka 14 marca, 14:00
Wierna Małogoszcz - Beskid Andrychów 14 marca, 11:30
Unia Tarnów - Hetman Włoszczowa 13 marca, 13:00
Nida Pińczów - Czarni Połaniec 14 marca, 14:00
Kmita Zabierzów - Garbarnia Kraków 13 marca, 13:00
Lubrzanka Kajetanów - Puszcza Niepołomice 14 marca, 14:00
MZKS Alwernia - Dalin Myślenice 13 marca, 13:00
Naprzód Jędrzejów - Hutnik Kraków 14 marca, 14:00
Kolejka 19 - 20-21 marca
Glinik Gorlice - Beskid Andrychów 20 marca, 14:00
Naprzód Jędrzejów - Orlicz Suchedniów 21 marca, 14:00
Hutnik Kraków - MZKS Alwernia
Dalin Myślenice - Lubrzanka Kajetanów 20 marca, 14:00
Puszcza Niepołomice - Kmita Zabierzów 21 marca, 14:00
Garbarnia Kraków - Nida Pińczów 20 marca, 11:00
bez udziału publiczności
Czarni Połaniec - Unia Tarnów 21 marca, 14:00
Hetman Włoszczowa - Górnik Wieliczka 21 marca, 14:00
Juventa Starachowice - Wierna Małogoszcz 21 marca, 14:00
Kolejka 20 - 27-28 marca
Orlicz Suchedniów - Beskid Andrychów 28 marca, 15:00
Glinik Gorlice - Juventa Starachowice 27 marca, 15:00
Wierna Małogoszcz - Hetman Włoszczowa 28 marca, 16:00
Górnik Wieliczka - Czarni Połaniec 27 marca, 15:00
Unia Tarnów - Garbarnia Kraków 27 marca, 15:00
Nida Pińczów - Puszcza Niepołomice 28 marca, 16:00
Kmita Zabierzów - Dalin Myślenice 27 marca, 15:00
Lubrzanka Kajetanów - Hutnik Kraków 27 marca, 15:00
MZKS Alwernia - Naprzód Jędrzejów 27 marca, 15:00
Kolejka 21 - 3 kwietnia
MZKS Alwernia - Orlicz Suchedniów 3 kwietnia, 13:00
Naprzód Jędrzejów - Lubrzanka Kajetanów 3 kwietnia, 15:00
Hutnik Kraków - Kmita Zabierzów
Dalin Myślenice - Nida Pińczów 3 kwietnia, 13:00
Puszcza Niepołomice - Unia Tarnów 3 kwietnia, 16:00
Garbarnia Kraków - Górnik Wieliczka 3 kwietnia, 11:00
Czarni Połaniec - Wierna Małogoszcz 3 kwietnia, 15:00
Hetman Włoszczowa - Glinik Gorlice 3 kwietnia, 15:00
Juventa Starachowice - Beskid Andrychów 3 kwietnia, 16:00
Kolejka 22 - 10-11 kwietnia
Orlicz Suchedniów - Juventa Starachowice 11 kwietnia, 16:00
Beskid Andrychów - Hetman Włoszczowa 10 kwietnia, 16:00
Glinik Gorlice - Czarni Połaniec 10 kwietnia, 16:00
Wierna Małogoszcz - Garbarnia Kraków 11 kwietnia, 16:00
Górnik Wieliczka - Puszcza Niepołomice 10 kwietnia, 16:00
Unia Tarnów - Dalin Myślenice 10 kwietnia, 16:00
Nida Pińczów - Hutnik Kraków 11 kwietnia, 16:00
Kmita Zabierzów - Naprzód Jędrzejów 10 kwietnia, 16:00
Lubrzanka Kajetanów - MZKS Alwernia 10 kwietnia, 16:00
Kolejka 23 - 17-18 kwietnia
Lubrzanka Kajetanów - Orlicz Suchedniów 18 kwietnia, 16:00
MZKS Alwernia - Kmita Zabierzów 17 kwietnia, 16:00
Naprzód Jędrzejów - Nida Pińczów 18 kwietnia, 16:00
Hutnik Kraków - Unia Tarnów
Dalin Myślenice - Górnik Wieliczka 17 kwietnia, 16:00
Puszcza Niepołomice - Wierna Małogoszcz 18 kwietnia, 17:00
Garbarnia Kraków - Glinik Gorlice 17 kwietnia, 11:00
Czarni Połaniec - Beskid Andrychów 18 kwietnia, 16:00
Hetman Włoszczowa - Juventa Starachowice 18 kwietnia, 16:00
Kolejka 24 - 24-25 kwietnia
Orlicz Suchedniów - Hetman Włoszczowa 25 kwietnia, 17:00
Juventa Starachowice - Czarni Połaniec 25 kwietnia, 17:00
Beskid Andrychów - Garbarnia Kraków 24 kwietnia, 17:00
Glinik Gorlice - Puszcza Niepołomice 24 kwietnia, 17:00
Wierna Małogoszcz - Dalin Myślenice 25 kwietnia, 17:00
Górnik Wieliczka - Hutnik Kraków 24 kwietnia, 16:30
Unia Tarnów - Naprzód Jędrzejów 24 kwietnia, 17:00
Nida Pińczów - MZKS Alwernia 25 kwietnia, 17:00
Kmita Zabierzów - Lubrzanka Kajetanów 24 kwietnia, 17:00
Kolejka 25 - 30 kwietnia-2 maja
Kmita Zabierzów - Orlicz Suchedniów 1 maja, 17:00
Lubrzanka Kajetanów - Nida Pińczów 1 maja, 16:00
MZKS Alwernia - Unia Tarnów 1 maja, 17:00
Naprzód Jędrzejów - Górnik Wieliczka 1 maja, 17:00
Hutnik Kraków - Wierna Małogoszcz
Dalin Myślenice - Glinik Gorlice 1 maja, 17:00
Puszcza Niepołomice - Beskid Andrychów 30 kwietnia, 17:30
termin niepewny
Garbarnia Kraków - Juventa Starachowice 1 maja, 13:00
Czarni Połaniec - Hetman Włoszczowa 2 maja, 17:00
Kolejka 26 - 8-9 maja
Orlicz Suchedniów - Czarni Połaniec 9 maja, 17:00
Hetman Włoszczowa - Garbarnia Kraków 9 maja, 17:00
Juventa Starachowice - Puszcza Niepołomice 9 maja, 17:00
Beskid Andrychów - Dalin Myślenice 8 maja, 17:00
Glinik Gorlice - Hutnik Kraków 8 maja, 17:00
Wierna Małogoszcz - Naprzód Jędrzejów 9 maja, 17:00
Górnik Wieliczka - MZKS Alwernia 8 maja, 17:00
Unia Tarnów - Lubrzanka Kajetanów 9 maja, 17:00
Nida Pińczów - Kmita Zabierzów 9 maja, 17:00
Kolejka 27 - 15-16 maja
Nida Pińczów - Orlicz Suchedniów 16 maja, 17:00
Kmita Zabierzów - Unia Tarnów 15 maja, 17:00
Lubrzanka Kajetanów - Górnik Wieliczka 15 maja, 17:00
MZKS Alwernia - Wierna Małogoszcz 15 maja, 17:00
Naprzód Jędrzejów - Glinik Gorlice 16 maja, 17:00
Hutnik Kraków - Beskid Andrychów
Dalin Myślenice - Juventa Starachowice 15 maja, 17:00
Puszcza Niepołomice - Hetman Włoszczowa 16 maja, 17:00
Garbarnia Kraków - Czarni Połaniec 15 maja, 11:00
Kolejka 28 - 19 maja
Orlicz Suchedniów - Garbarnia Kraków 19 maja, 18:00
Czarni Połaniec - Puszcza Niepołomice 19 maja, 17:00
Hetman Włoszczowa - Dalin Myślenice 19 maja, 17:00
Juventa Starachowice - Hutnik Kraków 19 maja, 17:00
Beskid Andrychów - Naprzód Jędrzejów 19 maja, 17:00
Glinik Gorlice - MZKS Alwernia 19 maja, 17:00
Wierna Małogoszcz - Lubrzanka Kajetanów 19 maja, 17:00
Górnik Wieliczka - Kmita Zabierzów 19 maja, 17:00
Unia Tarnów - Nida Pińczów 19 maja, 17:30
Kolejka 29 - 22-23 maja
Unia Tarnów - Orlicz Suchedniów
Nida Pińczów - Górnik Wieliczka 23 maja, 17:00
Kmita Zabierzów - Wierna Małogoszcz 22 maja, 17:00
Lubrzanka Kajetanów - Glinik Gorlice 23 maja, 17:00
MZKS Alwernia - Beskid Andrychów 22 maja, 17:00
Naprzód Jędrzejów - Juventa Starachowice 23 maja, 17:00
Hutnik Kraków - Hetman Włoszczowa
Dalin Myślenice - Czarni Połaniec 22 maja, 17:00
Puszcza Niepołomice - Garbarnia Kraków 23 maja, 17:00
Kolejka 30 - 29-30 maja
Orlicz Suchedniów - Puszcza Niepołomice 30 maja, 17:00
Garbarnia Kraków - Dalin Myślenice 29 maja, 11:00
Czarni Połaniec - Hutnik Kraków 30 maja, 17:00
Hetman Włoszczowa - Naprzód Jędrzejów 30 maja, 17:00
Juventa Starachowice - MZKS Alwernia 29 maja, 17:00
Beskid Andrychów - Lubrzanka Kajetanów 29 maja, 17:00
Glinik Gorlice - Kmita Zabierzów 29 maja, 17:00
Wierna Małogoszcz - Nida Pińczów 30 maja, 17:00
Górnik Wieliczka - Unia Tarnów 29 maja, 17:00
Kolejka 31 - 2 czerwca
Górnik Wieliczka - Orlicz Suchedniów 2 czerwca, 17:00
Unia Tarnów - Wierna Małogoszcz 2 czerwca, 17:30
Nida Pińczów - Glinik Gorlice 2 czerwca, 17:00
Kmita Zabierzów - Beskid Andrychów 2 czerwca, 18:00
Lubrzanka Kajetanów - Juventa Starachowice 2 czerwca, 17:00
MZKS Alwernia - Hetman Włoszczowa 2 czerwca, 17:00
Naprzód Jędrzejów - Czarni Połaniec 2 czerwca, 17:00
Hutnik Kraków - Garbarnia Kraków
Dalin Myślenice - Puszcza Niepołomice 2 czerwca, 17:00
Kolejka 32 - 5-6 czerwca
Orlicz Suchedniów - Dalin Myślenice 6 czerwca, 17:00
Puszcza Niepołomice - Hutnik Kraków 6 czerwca, 17:30
Garbarnia Kraków - Naprzód Jędrzejów 5 czerwca, 11:00
Czarni Połaniec - MZKS Alwernia 6 czerwca, 17:00
Hetman Włoszczowa - Lubrzanka Kajetanów 6 czerwca, 17:00
Juventa Starachowice - Kmita Zabierzów 6 czerwca, 17:00
Beskid Andrychów - Nida Pińczów 5 czerwca, 17:00
Glinik Gorlice - Unia Tarnów 5 czerwca, 17:00
Wierna Małogoszcz - Górnik Wieliczka 6 czerwca, 17:00
Kolejka 33 - 12 czerwca
Wierna Małogoszcz - Orlicz Suchedniów 12 czerwca, 18:00
Górnik Wieliczka - Glinik Gorlice 12 czerwca, 18:00
Unia Tarnów - Beskid Andrychów 12 czerwca, 18:00
Nida Pińczów - Juventa Starachowice 12 czerwca, 18:00
Kmita Zabierzów - Hetman Włoszczowa 12 czerwca, 18:00
Lubrzanka Kajetanów - Czarni Połaniec 12 czerwca, 18:00
MZKS Alwernia - Garbarnia Kraków 12 czerwca, 18:00
Naprzód Jędrzejów - Puszcza Niepołomice 12 czerwca, 18:00
Hutnik Kraków - Dalin Myślenice 12 czerwca, 18:00
Kolejka 34 - 19 czerwca
Orlicz Suchedniów - Hutnik Kraków 19 czerwca, 18:00
Dalin Myślenice - Naprzód Jędrzejów 19 czerwca, 18:00
Puszcza Niepołomice - MZKS Alwernia 19 czerwca, 18:00
Garbarnia Kraków - Lubrzanka Kajetanów 19 czerwca, 18:00
Czarni Połaniec - Kmita Zabierzów 19 czerwca, 18:00
Hetman Włoszczowa - Nida Pińczów 19 czerwca, 18:00
Juventa Starachowice - Unia Tarnów 19 czerwca, 18:00
Beskid Andrychów - Górnik Wieliczka 19 czerwca, 18:00
Glinik Gorlice - Wierna Małogoszcz 19 czerwca, 18:00
|
|